Penzion Relax 77 ubytovanie Osvetimany

Penzion Osvetimany Relax 77

Ubytovanie Penzion Relax 77 Osvetimany :
Penzión je umiestnený v strede obce Osvetimany (č.p. 77), ktorá je vzdialená 8km od Kyjova alebo 17km od Uherského Hradište, na úpätí chránenej oblasti Chriby, v turistickej oblasti Slovácko a Zlínsko. Ubytovanie je ponúkané vo veľmi pekne upravenej zrekonštruovanej vidieckej chalúpke so zachovaním niektorých pôvodných prvkov.

Penzion Relax 77 Osvetimany ubytovanie :
V penzióne je celoročná prevádzka - v zime kúrenie drevom v krbe, prípadne el. radiátory. V penzióne sú dva samostatné apartmány, každý pre 5 osôb (4 + 1 prístelka). Celková kapacita 10 osôb. Vybavenie penziónu tvorí zariadená kuchynka, chladnička, sprcha, WC, TV so sat. príjmom.

Relax 77 ubytovanie Osvetimany penzión stravovanie :
Stravovanie je vlastné. V plne vybavenej kuchynke si môžete pripraviť niečo k jedlu alebo sa môžete stravovať v niektorej z blízkych reštaurácií. V letných mesiacoch možnosť grilovania na dvorčeku.

Osvetimany penzión ubytovanie Relax 77 služby :
Parkovanie je zabezpečené. Rovnako príjemné posedenie pri krbe v spoločenskej miestnosti. Domáce zviera po dohovore K dispozícii kuchynský kút, lyžiareň, úschovňa bicyklov, záhrada.

Dovolenka Kyjovsko ubytovanie Osvetimany Penzion Relax 77 aktivity :
V obci je kúpalisko a priehrada (vzdialená 800m od penziónu) využívané v letnom období, ďalej je tu možnosť prechádzok, hubárčenia a obec pretína tiež veľké množstvo cyklotrás. Tipy na výlety v okolí: hrad Buchlov (10km) zámok Buchlovice (10km) zrúcanina hradu Cimburk (15km) priehrada Smraďavka Svätý kríž vinohradnícka obec Boršice atď. Penzión je začlenený do programu Partnerstvo "Cyklisti vítaní". Pre zimnú rekreáciu je u obce lyžiarska a snowboardová zjazdovka s vlekom s dĺžkou 400 m, ktorá je aj umelo zasnežována (1,5 km od penziónu). Pod vlekom je štýlová zrubová reštaurácia. Bežecké trate, tri značené turistické trasy.

Dopravné spojenie autobusom : Uherské Hradište - Osvetimany, Kyjov - Osvetimany (denne).
Penzion Osvetimany Relax 77 - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Osvetimany Relax 77 - k dispozícii letná terasaPenzion Osvetimany Relax 77 - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Osvetimany Relax 77 - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Osvetimany Relax 77 - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Osvetimany Relax 77 - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Relax 77 ubytovanie Osvetimany Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 16 m/s